Зеленський запропонував Швеції розглянути перспективи будівництва в Україні мережі сміттєпереробних заводів
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Швеції Стефаном Левеном, під час якої привітав главу шведського уряду з Національним днем Швеції, який святкували 6 червня.
Як повідомляє в п'ятницю прес-служба президента України, сторони обговорили ситуацію з поширенням і стримуванням коронавірусної інфекції на території обох держав.
"Висловлюю вам підтримку та бажаю всім громадянам Швеції, хто хворіє, якнайшвидшого одужання", - зазначив Зеленський.
Він також запропонував шведській стороні розглянути перспективи реалізації співпраці в будівництві мережі сміттєпереробних заводів в Україні.
Додатково сторони обговорили взаємодію щодо встановлення справедливості в питанні збитого "Боїнга-737" авіакомпанії "МАУ" біля Тегерану на початку 2020 року.
Наостанок Левен нагадав про запрошення Зеленському відвідати Швецію, щойно це стане можливим після завершення обмежувальних заходів у зв'язку з пандемією COVID-19.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Трамп: між Зеленським та Путіним величезна ненависть, та вони зараз на тому етапі, коли потрібно укласти угоду, якщо вони не дурні
17:45, 21.01.2026
Зеленський і Трамп зустрінуться у Давосі в четвер – ЗМІ
17:21, 21.01.2026
Зеленський зараз у Києві - радник
17:11, 21.01.2026
Кубраков: Сфокусований на досягненні відчутних результатів в контексті енергетичної кризи
20:51, 20.01.2026
Зеленський наголосив на персональній відповідальності уряду за стабілізацію ситуації з енергопостачанням, "нелінійні пропозиції" чекає у середу
20:14, 20.01.2026
ОСТАННЄ
Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі
12:18, 20.01.2026
"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції
17:54, 19.01.2026
Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом
14:36, 19.01.2026
Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі
21:02, 18.01.2026
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні