Представники так званих ДНР/ЛНР за каденції нинішньої української влади ніколи не стануть повноправними учасниками ТКГ
Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак заявляє, що представники так званих ДНР та ЛНР за каденції нинішньої української влади ніколи не стануть повноправними учасниками Тристоронньої контактної групи (ТКГ) в Мінську.
"Понад п'ять років, які відбувається процес у Мінську, на цих переговорах є (від ОРДЛО - ІФ) лише представники так званих ДНР і ЛНР. Вони не є учасниками Тристоронньої контактної групи, і за нашої каденції ніколи ними не стануть", - сказав він під час онлайн-брифінгу у вівторок.
Єрмак наголосив, що Україна ніколи не провадила переговорів ні з так званими ДНР і ЛНР, ні з терористами, ні з сепаратистами, і ніколи їх не провадитиме, але готова сьогодні говорити з українськими громадянами, які тимчасово проживають на окупованих територіях і не є учасниками війни на Донбасі.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Чернишов підтвердив, що Єрмак є його "кумом", але не підтримує з ним звʼязок, як і з Міндічем
18:59, 15.01.2026
НАБУ провело обшуки у водія Єрмака - ЗМІ
23:25, 10.01.2026
Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача
21:59, 05.12.2025
Єрмак не відповів на запрошення мобілізуватись до ЗСУ - військова Чорновол
13:54, 03.12.2025
В ДПСУ не коментують інформацію про нібито заборону Єрмаку виїжджати з України
18:45, 01.12.2025
ОСТАННЄ
"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції
17:54, 19.01.2026
Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом
14:36, 19.01.2026
Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі
21:02, 18.01.2026
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні
20:20, 16.01.2026
Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"