Політика

Комітет Ради з нацбезпеки працюватиме в режимі відеоконференцій - Арахамія

Парламентський комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки працюватиме в режимі відеоконференцій, заявляє голова фракції "Слуга народу", член комітету Давид Арахамія.

"Комітет з питань національної безпеки працюватиме в режимі відеоконференцій", - повідомив Арахамія на брифінгу у вівторок у Києві.

За його словами, члени комітету збиратимуться в приміщенні Верховної Ради, а всі запрошені (представники Міністерства оборони, Державної прикордонної служби та інших відомств) будуть на відеозв'язку з комітетом.

Він нагадав, що багато питань, які розглядає профільний комітет, стосуються питань підвищеної секретності.

"Ми звернулися до Служби держспецзв'язку, і вони встановили нам спеціальне обладнання для того, щоб контактувати і мати ті ж самі обмеження щодо державної таємниці", - сказав Арахамія.

За його словами, першочергове питання, яке планує розглянути комітет, - питання державного оборонного замовлення.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ