Постпреди країн ЄС погодили без обговорення продовження санкцій до РФ за Україну
Комітет постійних представників країн ЄС (Coreper) у середу погодив продовження на чергові шість місяців індивідуальних санкцій щодо Росії за "підрив територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України", повідомило "Інтерфаксу" європейське дипломатичне джерело у Брюсселі.
"Продовження обмежувальних заходів схвалено без обговорення. Я вам також нагадую, що Рада (Євросоюзу - ІФ) має ще ухвалити своє рішення на одному з найближчих засідань, перш ніж це продовження набуде чинності", - сказав співрозмовник агентства.
Інше джерело повідомило, що рада може ухвалити відповідне рішення наступного тижня.
Індивідуальні санкції стосовно фізичних і юридичних осіб передбачають заборону на в'їзд до ЄС і заморожування банківських авуарів.
Ці обмежувальні заходи були вперше введені в березні 2014 року стосовно осіб та організацій, які "підривають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України". Санкції відтоді продовжували кожні півроку.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ
15:30, 13.01.2026
Україна очікує від країн ЄС і НАТО дієвої реакції на застосування "Орєшніка" - Кондратюк
11:41, 13.01.2026
Новий пакет санкцій ЄС проти РФ може бути прийнятий до 24 лютого - ЗМІ
11:01, 13.01.2026
Станом на листопад 2025р. тимчасовий захист в ЄС отримали 4,33 млн біженців з України – Євростат
18:42, 12.01.2026
Угода ЄС і МЕРКОСУР створить найбільшу в світі зону вільної торгівлі - глава ЄК
21:17, 09.01.2026
ОСТАННЄ
Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС
19:13, 13.01.2026
Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому
18:17, 13.01.2026
Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці
17:55, 13.01.2026
Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи
17:47, 13.01.2026
Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів