Зустріч у верхах у "нормандському форматі" обговорюється, конкретних дат немає - Пєсков
Жодної конкретики щодо термінів проведення в Берліні нового саміту в "нормандському форматі" поки що немає, заявили у Кремлі.
"Поки що точного розуміння немає", - сказав журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, зазначивши, що немає ясності і щодо того, у якому місяці може відбутися зустріч.
На уточнювальне запитання, чи відбудеться взагалі така зустріч, прес-секретар відповів: "Її обговорюють".
"Для проведення такої зустрічі щонайменше потрібно перечитати паризькі документи і спробувати осмислити, чи було щось зроблено", - додав Пєсков.
За його словами, "у цьому випадку не має бути місця якимось зайвим оцінками, трактуванням". "У цьому випадку йдеться про конкретні документи", - зазначив прес-секретар президента.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Росія не отримувала офіційно нових американських пропозицій щодо України, стверджує Пєсков
13:57, 21.11.2025
Заяви Пєскова щодо можливої зустрічі лідерів виглядають як чергове затягування часу - Єрмак
17:49, 04.08.2025
РФ виставляють США слабкими – речник МЗС
18:35, 20.06.2025
Пєсков підтвердив інформацію про підготовку розмови Путіна й Трампа у вівторок
12:47, 17.03.2025
У графіку Путіна поки що немає контактів з Ердоганом щодо "зернової ініціативи" - Пєсков
12:47, 18.07.2023
ОСТАННЄ
Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі
21:02, 18.01.2026
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні
20:20, 16.01.2026
Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"
18:44, 15.01.2026
Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський