Країни-порушники ембарго на постачання зброї до Лівії не залишаться безкарними - глава МЗС ФРН
Країни, що порушують лівійське збройове ембарго, не залишаться безкарними, для цього може бути задіяно механізм санкцій ООН, заявив глава МЗС ФРН Гайко Маас.
"Ми нагадали всім зацікавленим сторонам, що слова, сказані в Берліні, мають супроводжуватися справами, особливо після того, як Рада Безпеки ООН ухвалила відповідну резолюцію. Є різні механізми, зокрема комітет із санкцій ООН", - сказав Маас у неділю на прес-конференції за підсумками зустрічі щодо Лівії.
"Але найважливіше - забезпечити прозорість, щоб ті, хто має намір продовжувати порушувати ембарго, знали, що їх виявлять і їхні імена стануть усім відомі", - додав німецький дипломат.
Учасники Мюнхенської зустрічі щодо Лівії відзначають порушення ембарго на постачання зброї в країну.
"Учасники обговорили сумні нещодавні порушення збройового ембарго, підтвердили намір сприяти його повноцінній імплементації і схвалили прогрес в ефективності моніторингу ембарго", - йдеться в заяві співголів, поширеній за підсумками зустрічі.
Також учасників конфлікту закликали дотримуватися режиму тимчасового припинення вогню і продовжувати переговори, щоб воно стало постійним.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго
00:39, 25.12.2025
У Німеччині заарештували українця, екстрадованого зі Швейцарії за підозрою у диверсійній діяльності на користь РФ, – ЗМІ
18:54, 24.12.2025
Німецьку ультраправу партію AfD звинувачують у збиранні інформації для Кремля - ЗМІ
00:35, 24.12.2025
Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини
23:19, 23.12.2025
У Німеччині затримали громадянина України, який підозрюється у підготовці диверсій на користь РФ
19:29, 23.12.2025
ОСТАННЄ
"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції
14:25, 24.12.2025
Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе
13:52, 24.12.2025
Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський
10:31, 24.12.2025
Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський
10:06, 24.12.2025
Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше