Перший заступник генпрокурора обговорив із представниками Ради бізнес-омбудсмена захист прав іноземних інвесторів в Україні
Перший заступник генерального прокурора Віталій Касько обговорив із представниками Ради бізнес-омбудсмена питання захисту прав іноземних інвесторів і конкретні кроки та підходи, які можна застосовувати на території України.
Як повідомляється на сайті Офісу генпрокурора, зустріч відбулася в четвер, 13 лютого, в рамках підписаного Меморандуму про партнерство та співробітництво між прокуратурою і Радою бізнес-омбудсмена. Такі зустрічі відбуватимуться регулярно, зазначається в повідомленні.
В Офісі генпрокурора наголошують, що співпраця між прокуратурою і Радою бізнес-омбудсмена націлена на позитивні зрушення у забезпеченні прозорості діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів, на сприяння зниженню рівня корупції та запобігання несумлінній поведінці стосовно підприємств в Україні. Зокрема, робоча група розглядає скарги від підприємців, подані до Ради бізнес-омбудсмена, щодо дій або бездіяльності прокурорів, а також вживає заходів для усунення таких порушень.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна хоче залучити американських інвесторів в стратегічні галузі та отримати сильні гарантії безпеки - Єрмак
14:26, 16.02.2025
У Львівській області судитимуть групу торговців зброєю та боєприпасами
16:07, 05.02.2025
На Київщині батьки залишили новонароджену дитину на вулиці під парканом, їм повідомлено про підозру
15:45, 04.02.2025
На Харківщині затримали пару "зооволонтерів", які для ворога шукали місця лікування поранених бійців та дислокації особового складу ЗСУ
10:28, 04.02.2025
Скасування Господарського кодексу після перемоги може стати одним із факторів інвестиційної динаміки – юрист
14:21, 31.01.2025
ОСТАННЄ
Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана
19:34, 25.02.2025
УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук
19:00, 25.02.2025
Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ
17:41, 25.02.2025
Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини
13:53, 25.02.2025
Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів