У переговорах у "нормандському форматі" вдасться досягти відчутного прогресу, сподіваються глави МЗС України та Німеччини
Міністри закордонних справ України та Німеччини - Вадим Пристайко і Гайко Маас - вважають, що сторонам вдасться досягти відчутного прогресу в переговорах у "нормандському форматі" надалі.
"Із міністром закордонних справ ФРН Гайко Маасом погодилися, що, незважаючи на деякі затримки, нам вдасться досягти відчутного прогресу в переговорах у "нормандському форматі". За рішенням лідерів міністри закордонних справ визначили наступні кроки щодо імплементації рішень паризького саміту "нормандської четвірки", - написав він у Twitter у п'ятницю.
Крім того, Пристайко підтвердив німецькому колезі, що Україна залишається надійним партнером у постачаннях природного газу для Європи.
"Ми віддані курсу на ЄС і НАТО і розраховуємо на підтримку нашого євроінтеграційного курсу під час головування ФРН у Раді ЄС у другій половині 2020 року", - зазначив міністр.
Як повідомлялося, глава МЗС України Пристайко 19-20 грудня перебуває з робочим візитом у Німеччині.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Німеччина пропонує місію НАТО для захисту Гренландії на тлі напруженості через заяви США - ЗМІ
19:17, 11.01.2026
Сибіга привітав затримання США танкера російського тіньового флоту Olina
19:43, 09.01.2026
Сибіга: переконаний, що будуть додаткові рішення щодо посилення ППО
17:31, 09.01.2026
Українська делегація готова відбути до США для продовження перемовин - Сибіга
14:09, 09.01.2026
Сибіга після нічної атаки на Україну: Ми закликаємо наших партнерів вжити негайних заходів, щоб посилити тиск на Москву
08:35, 09.01.2026
ОСТАННЄ
Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики
18:26, 09.01.2026
Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"
17:14, 08.01.2026
Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час
13:40, 08.01.2026
Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський
11:57, 08.01.2026
Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни