Зеленський вважає, що деякі акції протесту в Україні можуть давати додаткові аргументи Росії на переговорах
Президент України Володимир Зеленський вважає, що деякі протестні акції в Україні можуть давати російській стороні додаткові аргументи, зокрема на переговорах у "нормандському форматі".
"Наприклад, сьогодні (9 грудня - ІФ), коли я говорив, що ви ж бачите, який радикалізм? У нас нормальні люди, все нормально. Тобто це не аргумент уже. Ніхто нікому нічим не загрожує", - сказав він на брифінгу для українських ЗМІ в ніч на вівторок після "нормандського саміту" в Парижі.
Зеленський зазначив, що російська сторона наводить саме такі аргументи на переговорах.
"Це дуже непростий діалог із дуже непростими людьми. І мені здається, що такі акції, хоча якщо хочуть, то нехай збираються, але вони тільки козир і аргумент, і точно не для нас, яким користувався президент Російської Федерації", - наголосив президент України.
Як відомо, напередодні "нормандського саміту" в Парижі в Києві відбулося кілька акцій проти можливої "капітуляції" Зеленського та поступок українськими інтересами.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський: У нас є дані щодо об’єктів, по яких Росія робила розвідку, розвідку для ударів
21:09, 18.01.2026
Зеленський: Основна мішень для РФ - українська енергетика, в ремонтних бригадах зараз задіяно майже 58 тисяч працівників
20:49, 18.01.2026
За тиждень РФ атакувала більш ніж 1300 дронами, близько 1050 КАБ і 29 ракетами - Зеленський
10:04, 18.01.2026
Зеленський: Головне завдання для української делегації – дати реальну інформацію про наслідки російських ударів
15:28, 17.01.2026
Зеленський обговорив з британським віцепрем’єром Ламмі санкції проти РФ та вербування агресором іноземців
18:52, 16.01.2026
ОСТАННЄ
Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі
21:02, 18.01.2026
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні
20:20, 16.01.2026
Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"
18:44, 15.01.2026
Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський