USAID запускає нову 5-річну програму підтримки громадянського суспільства в Україні
Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор анонсував запуск в Україні нової п'ятирічної програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з підтримки громадянського суспільства.
"USAID розпочинає нову програму підтримки громадянського суспільства, розраховану на п'ять років і з бюджетом $10 млн", - розповів Тейлор, виступаючи на Форумі розвитку громадянського суспільства "Точка неповернення" в Києві в четвер.
За його словами, виконавцем програми є українська організація "Єдність" у консорціумі з Українським центром незалежних політичних досліджень і Центром демократії та верховенства права.
Тимчасовий повірений у справах США в Україні також заявив про важливість розслідування нападів на активістів в Україні. "Ми всі знаємо про виклики, про загрози для активістів і атаки на активістів. Це, звісно, неприпустимо, має бути розслідувано й припинено", - сказав Тейлор.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Українці розцінюють дії США у Венесуелі переважно як намагання захопити її ресурси – КМІС
09:37, 20.01.2026
У Давосі ЄС і США обговорили Україну, безпеку та торгівлю
21:55, 19.01.2026
ЄС може створити новий військовий альянс з Україною і без США – ЗМІ
20:44, 19.01.2026
Макрон відхилить запрошення Трампа приєднатися до його "Ради миру"
20:06, 19.01.2026
Жителі Гренландії скуповують спорядження та продукти на тлі американської загрози - ЗМІ
19:43, 19.01.2026
ОСТАННЄ
Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі
12:18, 20.01.2026
"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції
17:54, 19.01.2026
Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом
14:36, 19.01.2026
Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі
21:02, 18.01.2026
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні