Нардепи наступного тижня можуть працювати у комітетах і у пленарному режимі
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков допускає, що народні депутати наступного тижня працюватимуть не лише у профільних комітетах, а й у режимі пленарних засідань.
"Можливо, якщо буде на це воля депутатів, наступний тиждень буде комбінованим: об'єднуватиме у собі і засідання комітетів, тому що наступний тиждень - так званий комітетський, і деякі дні буде виділено під засідання Верховної Ради", - сказав Разумков на брифінгу в Києві у понеділок.
Водночас він наголосив, що для такого сценарію ще потрібна згода народних депутатів і рішення Регламентного комітету.
Перший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і груп парламенту в понеділок запропонував наступний тиждень працювати і у комітетах, і у режимі засідань Верховної Ради.
Відповідно до календарного плану роботи Верховної Ради, народні депутати 3-6 грудня працюють у пленарному режимі, а 9-13 грудня - у комітетах.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський
10:31, 24.12.2025
ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради
12:11, 22.12.2025
Рада визначила правовий статус військовослужбовців-іноземців
13:04, 17.12.2025
Рада зобов’язала міністрів звітувати перед відставкою
12:40, 17.12.2025
Безугла заблокувала трибуну, Рада розпочала засідання із запізненням
12:13, 16.12.2025
ОСТАННЄ
Майже половина американців не підтримують зусилля Трампа щодо РФ та України – опитування
13:50, 01.01.2026
ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"
11:52, 30.12.2025
Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій
11:03, 30.12.2025
"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського
17:35, 29.12.2025
Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики