У "Слузі народу" проти проведення прямих переговорів із бойовиками
Київ не погодиться вести переговори з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) замість Росії, заявила заступник голови комітету з національної безпеки Мар'яна Безугла ("Слуга народу") у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".
"Ми уникатимемо будь-яких спроб нав'язати комунікацію не з Росією, а з її маріонетками", - повідомила вона у відповідь на прохання прокоментувати заяву представника РФ у Тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі щодо необхідності закріплення особливого статусу Донбасу в Конституції України та проведення прямих переговорів із ватажками бойовиків.
Як повідомлялося, російська делегація у ТКГ закликала українську сторону розпочати прямі переговори з Донецьком і Луганськом про закріплення особливого статусу Донбасу в Конституції України. Росія наполягає на продовженні терміну дії наявного закону про особливий статус Донбасу на 2020 рік і прямому діалозі Києва з представниками бойовиків у політичній підгрупі про поправки до цього закону, необхідні для імплементації формули Штайнмаєра.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки
23:04, 06.12.2025
Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп
15:53, 06.12.2025
Зеленський проінформував генсека НАТО про перемовини української команди в США
13:31, 06.12.2025
Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США
01:41, 06.12.2025
УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США
01:07, 06.12.2025
ОСТАННЄ
Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії
19:53, 06.12.2025
Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони
11:09, 06.12.2025
"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим
09:44, 05.12.2025
Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці
12:23, 04.12.2025
Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів