ЄС схвалив приєднання Албанії, Чорногорії, Норвегії та України до продовження санкцій проти РФ
ЄС схвалює приєднання країн-кандидатів на вступ до союзу Албанії та Чорногорії, держави-члена Європейського економічного простору Норвегії, а також України до рішення Ради ЄС про продовження на півроку індивідуальних санкцій проти РФ, заявила глава дипломатії ЄС Федеріка Могеріні.
У комюніке, поширеному в понеділок у Брюсселі, нагадується, що 12 вересня 2019 року Рада ЄС ухвалила рішення "про обмежувальні заходи щодо дій, які підривають або загрожують територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України".
Це рішення продовжило діючі санкції - заморожування банківських активів у ЄС і заборона на поїздки до Євросоюзу - для фізичних та юридичних осіб до 15 березня 2020 року.
Албанія, Чорногорія, Норвегія та Україна зобов'язалися забезпечити відповідність своєї національної політики цим рішенням Ради ЄС.
"Європейський союз приймає до відома це зобов'язання і схвалює його", - йдеться в заяві Могеріні від імені ЄС.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ
12:02, 05.12.2025
Фон дер Ляєн: сьогодні історичний день для ЄС – ми повністю відмовляємося від росенергоносіїв
10:32, 03.12.2025
У ЄС погоджено законопроєкт, спрямований на посилення боротьби з корупцією
08:48, 03.12.2025
Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський
23:14, 02.12.2025
Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети
20:10, 02.12.2025
ОСТАННЄ
"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим
09:44, 05.12.2025
Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці
12:23, 04.12.2025
Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів
18:51, 03.12.2025
Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"
18:42, 03.12.2025
Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга