Членів фінкомітету ВР хочуть перевірити поліграфологи СБУ, Міноборони та НАБУ
Поліграфологи декількох державних правоохоронних відомств готові протестувати членів парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, заявляє голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.
"Нам уже зробили пропозицію Служба безпеки України, у них відмінний відділ поліграфологів, у Міністерстві оборони є великий відділ поліграфологів, у НАБУ практично всі поліграфологи мають сертифікати ЦРУ, всі хочуть нас перевірити", - сказав Арахамія журналістам перед проходженням тесту на поліграфі в четвер у Києві.
Він зазначив, що хотів би, щоб Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики зібрався та сам вирішив, якою буде логістика подальших дій.
Лідер фракції також повідомив, що якщо треба буде, то він пройде поліграф і вдруге, і втретє.
Арахамія в четвер проходить тест на поліграфі в Києві.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Раді не вистачило голосів для прийняття постанови про підтримку демократії, яка стосувалася й виборів президента
14:31, 24.02.2025
До центрів рекрутингу звернулося понад 42 тис. осіб, 21% з яких – жінки
13:47, 24.02.2025
Глава СБУ: Ми не допустили відновлення домінування РФ на морі
16:11, 23.02.2025
Глава СБУ: Україна б'є винятково по законних цілях в РФ, тоді як ворог ракетно-дроновими ударами вчиняє акти тероризму
16:02, 23.02.2025
Оперативна обстановка в країні залишається повністю контрольованою – глава СБУ
15:14, 23.02.2025
ОСТАННЄ
ЄС запропонував Україні свою угоду щодо критичних мінералів
09:40, 25.02.2025
На майбутніх переговорах з РФ планується обговорити умови Москви для завершення війни в Україні – Рубіо
09:38, 25.02.2025
Президент Фінляндії закликав Європу сформувати спільний план для переговорів з РФ
18:53, 24.02.2025
РФ вважає себе імперією, а не федерацією, а для імперії їм необхідна Україна - Буданов
18:00, 24.02.2025
Лондон запровадив санкції проти компаній із Центральної Азії, Туреччини, Індії та КНР за постачання продукції подвійного призначення - заява