Відставка Болтона не змінить американську зовнішню політику
Вихід у відставку радника президента США Джона Болтона не приведе до зміни курсу американської зовнішньої політики, заявив у вівторок глава держдепу Майк Помпео.
"Зовнішня політика не зазнає змін", - завив він на брифінгу в Білому домі, відповідаючи на питання про те, чи слід чекати змін.
Помпео пояснив, що зовнішню політику США визначає не радник з нацбезпеки, а президент країни Дональд Трамп.
Раніше у вівторок президент США Дональд Трамп повідомив, що попросив Болтона подати заяву про відставку. Президент пояснив це розбіжностями з Болтоном у багатьох питаннях. У результаті Болтон подав заяву у вівторок, підкресливши при цьому в Твіттері, що спочатку він сам, а не Трамп, запропонував такий варіант.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини
13:53, 25.02.2025
На майбутніх переговорах з РФ планується обговорити умови Москви для завершення війни в Україні – Рубіо
09:38, 25.02.2025
Держдеп США оголосив про запровадження санкції щодо організацій і суден, пов'язаних із нафтохімією Ірану
09:36, 25.02.2025
Зустрічі Трампа з Зеленським та Путіним відбудуться "дуже скоро" – Білий дім
08:34, 25.02.2025
Трамп: головне - зупинити війну, будь то припинення вогню або прямий перехід до угоди
22:45, 24.02.2025
ОСТАННЄ
Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана
19:34, 25.02.2025
УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук
19:00, 25.02.2025
Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ
17:41, 25.02.2025
Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів
13:43, 25.02.2025
Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів