У "Слузі народу " готові наступного тижня змінити регламент ВР, хочуть посилити темп роботи
Законопроекти зі змінами до Регламенту Верховної Ради готові до розгляду, парламент розгляне їх наступного тижня, заявляє перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.
"Не може не викликати з нашого боку радості і навіть натхнення те, що наступного тижня ми все-таки приступимо до внесення змін до Регламенту Верховної Ради. Я бачу підготовлені регламентним комітетом законопроекти, які дадуть нам змогу спростити регламентні процедури, тому що вони заплутані, як ми вважаємо. Щоб Верховна Рада надалі могла більш ефективно і злагоджено працювати", - сказав Корнієнко на засіданні погоджувальної ради парламенту в понеділок у Києві.
Водночас він висловився за інтенсифікацію роботи ВР.
"Стосовно того темпу, в якому ми працюємо, нас цей темп трохи не задовольняє. Наша фракція готова працювати інтенсивніше", - заявив перший заступник голови фракції.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
МВФ погодився на створення двох спеціалізованих адмінсудів - окружного і апеляційного, замість Вищого адмінсуду - нардеп
15:42, 26.02.2025
Рада звернулась до міжнародної спільноти з нагоди Дня спротиву окупації Криму
12:11, 26.02.2025
Рада не підтримала запрошення до парламенту учасників переговорів щодо угоди про мінерали
11:49, 26.02.2025
Рада розпочала розгляд законопроєкту щодо утворення київських міських окружного адмін- та апеляційного адмінсудів
19:45, 25.02.2025
Парламент ратифікував Конвенцію PЄ про правопорушення, пов'язані з культурними цінностями
19:31, 25.02.2025
ОСТАННЄ
Рубіо: ми маємо дізнатися вимоги росіян, щоб дійсно зрозуміти чи хочуть вони миру
17:40, 26.02.2025
Варшава не відправлятиме свої війська в Україну, але готова надати логістичну підтримку - Туск
14:47, 26.02.2025
Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана
19:34, 25.02.2025
УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук
19:00, 25.02.2025
Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ