У Кремлі підтверджують зустріч помічників глав "нормандської четвірки" 2 вересня в Берліні
У Кремлі підтверджують проведення 2 вересня в Берліні зустрічі помічників глав країн "нормандського формату", на якій Росію представлятиме Владислав Сурков, заявив помічник президента Росії Юрій Ушаков.
"Цю інформацію вже офіційно підтверджено. 2 вересня в Берліні відбудеться черговий раунд консультацій за участю так званих дипломатичних радників. Від нас буде Сурков", - сказав він журналістам, відповідаючи на запитання "Інтерфаксу".
За словами Ушакова, учасники зустрічі, зокрема, розглянуть можливість підготовки саміту в "нормандському форматі". Він також ствердно відповів на запитання, чи відбудеться ця зустріч незалежно від результатів переговорів між Москвою і Києвом про обмін утримуваними особами.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кабмін продовжив заборону на імпорт російських товарів на 2026 рік
14:04, 25.12.2025
Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ
03:11, 25.12.2025
РФ намагається виводити свої енергетичні компанії з-під дії санкцій - розмова Зеленського з керівником СЗР
16:08, 24.12.2025
Постпред США при НАТО: ми намагаємося зрозуміти до чого максимально готова Росія
03:41, 24.12.2025
Переговори України й РФ "йдуть нормально", вважає Трамп
02:36, 23.12.2025
ОСТАННЄ
Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко
18:50, 25.12.2025
"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції
14:25, 24.12.2025
Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе
13:52, 24.12.2025
Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський
10:31, 24.12.2025
Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський