Обмін утримуваними особами між Росією та Україною потребує погоджень
Глава МЗС РФ Сергій Лавров закликав не гнатися за сенсацією в питанні обміну утримуваними особами між Росією і Україною, а терпляче працювати на результат.
"Для того щоб просувати цю тему, потрібно домовлятися не тільки в принципі, а й погоджувати конкретні правові, технічні, організаційні аспекти", - сказав він на прес-конференції за підсумками переговорів з главою МЗС ФРН Гайко Маасом у середу в Москві.
"І, звісно, необхідно не забувати про те, що йдеться про долі людей, і тут потрібна не гонитва за сенсаціями, щоб першими встигнути про щось повідомити, а кропітка робота на результат", - продовжив глава МЗС РФ.
Так Лавров відповів на запитання, чи правдива інформація про те, що обмін утримуваними особами, зокрема українськими моряками, може відбутися до кінця серпня.
Міністр також нагадав, що президенти Росії та України Володимир Путін і Володимир Зеленський двічі проводили телефонні розмови й під час цих бесід обговорювали, зокрема, й ситуацію з утримуваними особами.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Трамп: переговори РФ і України можуть приносити результати і без участі Віткоффа та Кушнера
20:37, 30.01.2026
В ЄС пропонують замість "стелі цін" на нафту РФ заборонити її перевезення морем - ЗМІ
20:15, 30.01.2026
Російські удари по логістиці це свідомий терор проти цивільного населення - Свириденко
20:06, 30.01.2026
Глава МЗС Ірландії затвердила виділення EUR25 млн на відновлення електро- і теплопостачання в Україні
11:34, 30.01.2026
США та Україні бракує чіткого бачення гарантій безпеки — голова євроінтеграційного комітету Ради
13:43, 29.01.2026
ОСТАННЄ
ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"
18:12, 30.01.2026
Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів
17:35, 30.01.2026
Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"
15:58, 28.01.2026
Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України
10:30, 28.01.2026
Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"