В Офісі президента задоволені прогресом у роботі антикорупційних органів
Заступник глави Офісу президента України Руслан Рябошапка відзначає прогрес у роботі антикорупційних органів, із кадрових питань в Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) і Державному бюро розслідувань (ДБР) конкретної позиції поки що немає.
"Наразі є серйозний прогрес в їхній роботі (антикорупційних органів - ІФ) і, мені здається, хороша динаміка, і цей прогрес збільшуватиметься", - сказав Рябошапка журналістам у середу в Києві, говорячи про роботу Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).
"Що стосується ДБР - час покаже", - додав він.
Щодо директора ДБР Романа Труби Рябошапка зазначив: "Я не можу коментувати, чи буде його замінено і чи може бути замінено на іншу людину".
Відповідаючи на запитання про те, чи є кандидати на керівника НАЗК, заступник глави ОП сказав: "У мене кандидатів немає, в Офісу - немає, у президента - немає і не може бути, конкурс покаже".
Він додав: "Звичайно, обов'язково буде конкурс, із залученням міжнародних експертів".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський: У нас є дані щодо об’єктів, по яких Росія робила розвідку, розвідку для ударів
21:09, 18.01.2026
Зеленський: Основна мішень для РФ - українська енергетика, в ремонтних бригадах зараз задіяно майже 58 тисяч працівників
20:49, 18.01.2026
За тиждень РФ атакувала більш ніж 1300 дронами, близько 1050 КАБ і 29 ракетами - Зеленський
10:04, 18.01.2026
Зеленський: Головне завдання для української делегації – дати реальну інформацію про наслідки російських ударів
15:28, 17.01.2026
Зеленський обговорив з британським віцепрем’єром Ламмі санкції проти РФ та вербування агресором іноземців
18:52, 16.01.2026
ОСТАННЄ
Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі
21:02, 18.01.2026
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні
20:20, 16.01.2026
Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"
18:44, 15.01.2026
Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський