Зеленський знову просить ВР розглянути подання про звільнення Луценка і Клімкіна, а також про призначення Пристайка главою МЗС
Президент України Володимир Зеленський повторно звернувся до Верховної Ради з проханням невідкладно розглянути подання про звільнення генерального прокурора Юрія Луценка, звільнення міністра закордонних справ Павла Клімкіна та призначення на цю посаду Вадима Пристайка.
Як повідомляє у вівторок прес-служба глави держави, відповідний лист до парламенту президент направив 1 липня.
"...відповідно до положень пунктів 12, 25 частини першої статті 85, пунктів 10, 11 частини першої статті 106 Конституції України прошу невідкладно розглянути ці питання", - зазначено в листі.
У парламенті наразі є три подання, внесені президентом України: про надання згоди на звільнення президентом України Луценка з посади генерального прокурора України, про звільнення Клімкіна з посади міністра закордонних справ і про призначення Пристайка міністром закордонних справ України.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський розраховує, що наступного тижня Рада призначить Федорова на посаду міністра оборони
17:50, 10.01.2026
Зеленський розраховує на посилення дипломатичного тиску на Росію для завершення війни
17:48, 10.01.2026
Зеленський обговорив з Будановим питання посилення санкційної політики
16:03, 10.01.2026
Трамп і Зеленський можуть підписати угоду щодо післявоєнного відновлення України під час економічного форуму в Давосі – ЗМІ
15:37, 10.01.2026
Зеленський заслухав доповідь керівника СБУ Хмари про операцій проти ворога
15:21, 10.01.2026
ОСТАННЄ
Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики
18:26, 09.01.2026
Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"
17:14, 08.01.2026
Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час
13:40, 08.01.2026
Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський
11:57, 08.01.2026
Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни