Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що у Російської Федерації є значні шанси повернутися в Парламентську асамблею Ради Європи (ПАРЄ).
"Шанси значні. Багато з європейських країн таким чином хочуть купити прогнозованість у відносинах із Росією. Вони розуміють, що Росія є такою, як вона є, вони хочуть мати важіль впливу на Росію і тримати її в Раді Європи. Я вважаю, що це за визначенням погана і помилкова стратегія", - заявив Клімкін в інтерв'ю "5 каналу".
Він зазначив, що існують проблеми навколо повернення РФ до складу Ради Європи.
"Я намагався пояснити всім нашим партнерам, що проблеми не в поверненні як такому - від того, що там (у Раді Європи - ІФ) буде кілька російських депутатів, нам не холодно, не жарко. Проблема в іншому - хтось хоче використати це повернення як шлях до нової нормальності з Росією ", - зазначив глава МЗС.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Санчес: Вторгнення США до Гренландії зробило б Володимира Путіна найщасливішою людиною у світі
08:06, 19.01.2026
Росія планує удари по підстанціях, які живлять українські АЕС – Сибіга
20:36, 17.01.2026
ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України
16:36, 17.01.2026
Генштаб повідомив про ураження засобів ППО та складу БпЛА противника
15:06, 17.01.2026
Росія свідомо використовує холод як елемент своїх атак, це геноцидний воєнний злочин - Сибіга
23:03, 16.01.2026
ОСТАННЄ
Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом
14:36, 19.01.2026
Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі
21:02, 18.01.2026
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні
20:20, 16.01.2026
Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"
18:44, 15.01.2026
Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський