Зеленський готовий зустрітися з батьком Катерини Гандзюк
Президент України Володимир Зеленський відповів на відкритий лист батька загиблої активістки, радниці мера Херсона Катерини Гандзюк Віктора Гандзюка і сказав, що готовий із ним зустрітися.
"Доброго дня. Давайте зустрінемось в АП. З вами з’єднається Марія", - написав президент у коментарі під публікацією Гандзюка уFacebook.
Як повідомлялося, Віктор Гандзюк заявив про необхідність проведення закритої зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським для обговорення перебігу розслідування вбивства його дочки.
"Я хочу зустрітися з президентом разом із тими, хто весь час не дає забути про вбивство Каті. Не для піару. Нам потрібна зустріч без камер та журналістів. У нас є дуже важлива розмова і в нас всього одна мета - покарати винних у вбивстві", - написав Віктор Гандзюк у своєму відкритому листі главі держави в соцмережі Facebook.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом
00:40, 15.01.2026
Зеленський зустрівся з Притулою, домовилися співпрацювати
17:51, 14.01.2026
Зеленський і Федоров визначили перші пріоритети Міноборони, зокрема системні рішення щодо проблем із ТЦК
16:24, 14.01.2026
Уночі Росія атакувала Україну 113 дронами та трьома балістичними ракетами - Зеленський
11:36, 14.01.2026
Зеленський доручив СЗР надати партнерам нову інформацію щодо російського намагання розширити танкерний флот
15:10, 13.01.2026
ОСТАННЄ
Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді
17:38, 14.01.2026
Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута
16:01, 14.01.2026
Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення
14:52, 14.01.2026
Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці
14:20, 14.01.2026
Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС