Перша п'ятірка для участі у виборах до ВР від партії "Рух нових сил" - Саакашвілі, Сакварелідзе, Доній, Жукова і Лановий
До першої п'ятірки для участі у позачергових виборах до Верховної Ради від партії "Рух нових сил" входять лідер цієї партії Міхеіл Саакашвілі, екс-заступник генерального прокурора України Давід Сакварелідзе, громадський діяч Олесь Доній, одеська гросмейстер Наталія Жукова та екс-міністр економіки Володимир Лановий.
Ці прізвища озвучив лідер політсили Саакашвілі на брифінгу в четвер у Києві.
Крім того, у першій десятці - громадський діяч, дружина екс-мера Глухова Мішеля Терещенка Олена Терещенко; депутат Харківської облради Дмитро Булах; екс-керівник департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя Національного агентства з питань протидії корупції (НАЗК) Анна Соломатіна; журналіст з Одеси, громадський діяч Олег Михайлик; депутат Харківської міськради, співзасновник Харківського антикорупційного центру Ігор Черняк.
За словами Саакашвілі, з'їзд партії, на якому було затверджено список кандидатів, відбувся в понеділок, 10 червня.
Журналістам роздали список, в якому – більш як 100 прізвищ.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Дві третини українців за вибори одразу після завершення військового стану, у Зеленського росте індекс довіри
12:06, 01.04.2025
Євросоюз офіційно запускає програму Ukraine2EU для підтримки шляху України до вступу в ЄС
09:20, 01.04.2025
MS Amlin стала першим перестрахувальником-учасником програми ЄБРР зі страхування воєнних ризиків в Україні
07:20, 01.04.2025
Ле Пен: Я вибула з перегонів у виборх 2027 року, але продовжу боротьбу
00:05, 01.04.2025
Комбат 425 ОББпС "ОЧІ": маємо БПЛА за ціною поганого танка за борт, наші фахівці вдосконалюють навички цілодобово
19:41, 31.03.2025
ОСТАННЄ
Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо
20:12, 01.04.2025
Тимошенко обговорила с пастором Бернсом відновлення стосунків з США та компроміси, до яких, на її думку, готові українці
17:51, 01.04.2025
Матернова підкреслила важливість залучення громадянського суспільства до переговорного процесу про вступ України в ЄС
17:32, 01.04.2025
Данія закликає до відкриття всіх переговорних Кластерів про вступ України в ЄС в 2025р. - Б’єрре
17:30, 01.04.2025
УЧХ допомагав ліквідувати наслідки обстрілу РФ по Миколаївці Донецької області