"Батьківщина" підтримає звільнення глав Міноборони, МЗС та СБУ
Фракція "Батьківщина" голосуватиме за відставку міністра закордонних справ Павла Клімкіна, міністра оборони Степана Полторака та глави Служби безпеки України Василя Грицака, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" заступник голови цієї фракції Сергій Соболєв.
"Звісно, буде (голосувати за відставку - ІФ). (...) Сьогоднішнє голосування щодо відставки уряду... ви ж розумієте, що ніхто за це голосувати не буде", - сказав Соболєв агентству в четвер.
Як повідомлялося, 30 травня Зеленський вніс до Верховної Ради подання про звільнення міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, міністра оборони Степана Полторака і глави СБУ Василя Грицака. Усі три проекти постанов вже надійшли до парламенту і передані на розгляд керівництва.
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка не голосуватиме за звільнення цих міністрів і глави СБУ, доки президент Зеленський не запропонує своїх кандидатур.
Згідно з інформацією на сайті Верховної Ради, у складі фракції "Батьківщина" 20 народних депутатів.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
СБУ уразила велику нафтобазу росрезерву в Ярославській області РФ
15:45, 31.12.2025
Систему обліку "Імпульс" почали впроваджувати у підрозділах Сил безпілотних систем – Міноборони України
13:31, 31.12.2025
Посол України в Польщі: Будь-які прояви насильства або мови ненависті щодо українців є неприйнятними та мають отримувати належну правову оцінку
12:23, 31.12.2025
Міноборони розповіло про шість основних досягнень спільного Центру Україна-НАТО з аналізу, підготовки та освіти
11:37, 31.12.2025
Довічне ув'язнення отримали двоє чоловіків, які шпигували для ворога за українськими військовими - СБУ
11:21, 31.12.2025
ОСТАННЄ
ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"
11:52, 30.12.2025
Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій
11:03, 30.12.2025
"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського
17:35, 29.12.2025
Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики
13:28, 29.12.2025
Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська