Зеленський скасував свій указ про призначення Зеркаль заступником глави АП
Президент України Володимир Зеленський скасував свій указ про призначення Олени Зеркаль заступником глави Адміністрації президента України.
Відповідний указ президента України №315/2019 від 22 травня про скасування указу №309 від 21 травня оприлюднено на сайті глави держави.
"Скасувати як такий, що нереалізований, указ президента України від 21 травня 2019 року №309 "Про призначення О.Зеркаль заступником глави Адміністрації президента України", - йдеться в документі.
Раніше цього дня заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль заявила, що ввечері дасть пояснення ситуації з її призначенням на посаду заступника глави АП. "Дякую за всі ваші емоції (без винятку). Вони надихають! Парадокси з указом 309 породжують чутки і нерозуміння. Особисто я не люблю у такий спосіб тримати людей в напрузі. Тому ввечері дам чітке пояснення", - написала вона на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу.
Вона додала, що "питання не в посаді".
Як повідомлялося, 21 травня 2019 року президент України Зеленський підписав указ №309/2019 про призначення Зеркаль заступником глави Адміністрації президента України. Документ було оприлюднено на сайті глави держави.
Проте пізніше цей указ про призначення Зеркаль зник із президентського сайту.
Водночас інтернет-видання "Українська правда" з посиланням на джерела в команді Зеленського повідомляє, що Зеркаль відмовилася від посади заступника глави АП. Точної причини відмови Зеркаль джерела не називають. Дипломат нібито погоджувалася бути лише уповноваженим з питань міжнародних судів України стосовно Росії, а не заступником глави АП.