11:31 01.05.2019

Вашингтон заборонив американським авіакомпаніям польоти над Венесуелою

1 мин читать

Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) заборонило американським авіакомпаніям літати над Венесуелою та наказало їхнім операторам залишити країну протягом 48 годин

"Усі операції, пов'язані з авіаперельотами, на території і в повітряному просторі Венесуели на висоті до 260 тисяч футів (...) заборонено доти, доки не буде ухвалено подальші рішення щодо цього, через посилення політичної нестабільності й напруженості у Венесуелі та пов'язані з цим можливі ризики для польотних операцій", - йдеться в документі FAA, розміщеному на сайті.

У повідомленні FAA уточнюється, що обмеження запроваджуються стосовно "всіх авіаперевізників і комерційних операторів США, всіх осіб, що володіють повноваженнями на підставі сертифікатів пілота, виданих FAA, за винятком тих випадків, коли вони керують зареєстрованим у США повітряним судном для зарубіжного авіаперевізника, а також усіх операторів повітряних суден, зареєстрованих у США, крім тих випадків, коли оператори є іноземним авіаперевізником".

У вівторок у Венесуелі розпочалися масові заворушення. Лідер опозиції Хуан Гуаїдо заявив, що 1 травня в країні розпочнеться "фінальна частина "Операції Свобода". Він закликав військові країни підтримати його і допомогти усунути від влади президента Венесуели Ніколаса Мадуро.

Пізніше, виступаючи перед прихильниками, Х.Гуаїдо заявив, що більшість жителів Венесуели підтримують його. Він також закликав венесуельців виходити на вулиці й переконувати інших приєднуватися до протестів.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА