У ВР зареєстровано законопроект про обов'язкові дебати кандидатів у президенти перед другим туром - І.Геращенко
У Верховній Раді зареєстровано законопроект про обов'язкові дебати кандидатів у президенти перед другим туром виборів, повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.
"Сьогодні ми з Марією Іоновою (депутат фракції "Блок Петра Порошенка" - ІФ) зареєстрували законопроект про обов'язкові дебати кандидатів перед другим туром", - написала І.Геращенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
І.Геращенко зазначила, що виборці мають зробити свідомий, а не "скайп-вибір", натякаючи на кампанію кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського.
"Петро Порошенко готовий до дебатів із будь-ким, хто вийде до другого туру. А ось у разі виходу туди персонажа Зе, є передчуття, що ляльководи спробують його заховати від народу на три тижні", - написала перший віце-спікер.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Стефанчук: Україна та США підтвердили спільне прагнення до миру
22:58, 11.03.2025
Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах
19:44, 11.03.2025
У Гренландії стартували вибори до місцевого парламенту – ЗМІ
16:38, 11.03.2025
Рада підтримала впровадження єдиних підходів в оплаті праці держслужбовців - нардеп
16:22, 11.03.2025
ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента
01:39, 10.03.2025
ОСТАННЄ
Після переговорів у Джидді ситуація для України виглядає сприятливою - Мережко
08:20, 12.03.2025
Будь-які домовленості повинні гарантувати безпеку України - Фріз
08:19, 12.03.2025
У Києві "взяли до уваги" візит генсека ОБСЄ до РФ
20:04, 11.03.2025
Рютте говорить про важливість паралельної роботи як над мирною угодою, так і над миротворчою місією
16:55, 11.03.2025
Переговори в Саудівській Аравії можуть покращити відносини між Україною та США - Мережко