Антикорупційні органи України мають очолювати люди, віддані принципам відкритості та підзвітності - Гейл
Заступник державного секретаря США з політичних питань Девід Гейл наголосив, що антикорупційні органи мають очолювати люди, віддані принципам відкритості, підзвітності та сучасному ефективному управлінню.
"Ми хочемо того, що й український народ, так, як це було висловлено під час Революції гідності. Український народ тоді заявив – і, я думаю, й зараз це актуально - що вони хочуть мати вибір на користь відкритості, підзвітності та сучасного ефективного управління. Дуже важливо, щоб інституції в Україні очолювали люди, віддані цим принципам. Особливо ті, які й були створені для того, щоб стежити за виконанням цих принципів", - сказав Д.Гейл на прес-конференції за результатами свого візиту в Україну в четвер у Києві, відповідаючи на запитання про можливе втручання США у справи України в заяві посла США в Україні Марі Йованович щодо необхідності заміни глави САП Назара Холодницького.
Заступник держсекретаря США наголосив, що Вашингтон підтримує заяву посла М.Йованович.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Переговори Умєрова та Гнатова з представниками США у Флориді тривають
16:50, 05.12.2025
Делегації України та США проведуть зустріч у пʼятницю – джерело
16:36, 05.12.2025
США у новій Стратегії нацбезпеки проголосили намір "стабілізувати відносини Європи та Росії" та "культивувати опір поточній траєкторії розвитку Європи"
16:14, 05.12.2025
Україна закликала ПАРЄ посилити міжнародні механізми захисту продовольчої безпеки
16:10, 05.12.2025
США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ
12:02, 05.12.2025
ОСТАННЄ
"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим
09:44, 05.12.2025
Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці
12:23, 04.12.2025
Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів
18:51, 03.12.2025
Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"
18:42, 03.12.2025
Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга