Луценко напередодні виборів закликає до перевірки списків виборців задля уникнення маніпуляції голосами
Генеральний прокурор України Юрій Луценко закликає максимально дотриматися чистоти списків виборців, щоб не допустити маніпуляцій голосами виборців на президентських виборах.
Під час координаційної наради з керівниками правоохоронних органів у понеділок генпрокурор заявив про недопустимість голосування на виборах "за того громадянина, який перебуває за кордоном".
У цьому контексті він звернув увагу на те, що списки громадян, які перебувають за кордоном, буде передано правоохоронним органам для недопущення маніпуляцій із цими голосами.
Ю.Луценко також звернув увагу на таку можливу маніпуляцію на виборах, як "голосування за мертвих громадян". У цьому контексті він закликав міграційну службу перевірити реєстри.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Генпрокурор Кравченко про звільнення Магамедрасулових з-під варти: Це не виправдання підозрюваних, слідство триває
20:20, 04.12.2025
Дорога Херсон-Миколаїв непроїзна через дрони вже давно, під загрозою - інші міста – екснардеп Луценко
15:58, 26.08.2025
За кордоном перебуває 5-6 млн українських виборців, а на консульському обліку менше 400 тис. – голова ЦВК
12:23, 31.03.2025
Костін вітає рішення Європолу створити оперативну групу для розслідування воєнних злочинів РФ в Україні
21:11, 23.11.2023
Ексгенпрокурор Луценко повідомив, що його зняли з військового обліку через інвалідність
15:08, 05.07.2023
ОСТАННЄ
Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони
11:09, 06.12.2025
"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим
09:44, 05.12.2025
Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці
12:23, 04.12.2025
Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів
18:51, 03.12.2025
Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"