Трамп розглядає кандидатуру екс-сенатора Вебба на пост глави Пентагону
Президент США Дональд Трамп розглядає кандидатуру колишнього сенатора-демократа Джима Вебба на пост глави Пентагону, повідомляє газета New York Times з посиланням на неназвані джерела у Вашингтоні.
За інформацією видання, співробітники Білого дому вже контактували з Дж.Веббом з цього питання.
Американські ЗМІ відзначають, що Дж.Вебб, незважаючи на те, що є демократом, а не республіканцем, розділяє погляди Д. Трампа в зв'язаних з обороною питаннях. Так, свого часу він виступав проти введення військ до Іраку. Ймовірно, він погодиться з планами Д. Трампа вивести війська США з Сирії та Афганістану. Крім того, Дж.Вебб - прихильник більш жорстких заходів щодо протистояння з Китаєм.
New York Times підкреслює, що Дж.Вебб може вважатися "м'яким" варіантом, оскільки досі передбачалося, що міністром оборони може стати хтось із найбільш радикально налаштованих республіканців: така людина прагнула би втілювати в життя більш агресивну оборонну політику, ніж Дж.Вебб.
В кінці 2018 року глава Пентагону Джеймс Меттіс подав у відставку через розбіжності з президентом з ключових питань.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Трамп позитивно оцінив підсумки обговорення з прем'єрами Таїланду і Камбоджі прикордонного конфлікту двох країн
21:06, 12.12.2025
Робоча група уряду України проведе в США переговори з питань відновлення – Умєров
19:19, 12.12.2025
Трамп не виключає участі США у зустрічі представників України й ЄС 13 грудня
02:58, 12.12.2025
Урсула фон дер Ляєн закликала Трампа не втручатися в європейську демократію – ЗМІ
23:44, 11.12.2025
Білий дім: Трамп надзвичайно розчарований обома сторонами російсько-української війни
20:58, 11.12.2025
ОСТАННЄ
Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР
20:57, 12.12.2025
МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін
20:43, 12.12.2025
Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб
18:32, 12.12.2025
Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб
18:23, 12.12.2025
Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк