Кернес відмовився від пропозиції брати участь у президентських виборах і готовий підтримати Порошенка
Міський голова Харкова Геннадій Кернес стверджує, що партія "Відродження" хотіла висунути його кандидатом у президенти України на виборах у 2019 році.
"Вони пропонували мені висуватися. Я таку пропозицію не прийняв, тому що я люблю місто й хочу бути поруч із харків'янами", - сказав Г.Кернес журналістам у середу.
Він іще раз підтвердив, що готовий підтримати на виборах нинішнього президента Петра Порошенка.
"За якого президента голосував би Кернес? Я можу сказати. За Порошенка. Чому? Тому що він докладав чимало зусиль, щоб у Харкові було фінансування метрополітену, щоб у Харкові було фінансування Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку, Світового банку, .. і до питань, пов'язаних із децентралізацією, поліпшенням міжбюджетних відносин", - сказав Г.Кернес.
"Я знаю, що харків'яни не дають оцінку "добре" президенту, я знаю, що вони ставляться до нього не з такою повагою, як, припустимо, до інших політиків. Але ми маємо спілкуватися, ми маємо роз'яснювати ці всі речі", - додав він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Порошенко в Раді закликав змінити Держбюджет-2026 та відправити уряд у відставку
13:41, 16.12.2025
Проведення виборів потребує припинення вогню – Зеленський
01:27, 16.12.2025
Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська
10:43, 15.12.2025
Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни
10:05, 15.12.2025
Консерватор Каст здобув перемогу на виборах президента Чилі
09:23, 15.12.2025
ОСТАННЄ
ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат
18:21, 16.12.2025
Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле
17:18, 16.12.2025
Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі
17:14, 16.12.2025
Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський
15:45, 16.12.2025
Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи