На зустрічі політдиректорів "нормандської четвірки" обговорять російську агресію в Чорному морі, миротворців на Донбасі, звільнення заручників - Клімкін
У порядку денному зустрічі політичних директорів "нормандської четвірки" у понеділок в Берліні - російська агресія в Чорному морі, миротворці на Донбасі і звільнення політв'язнів і заручників, повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.
"Наші партнери доклали багато зусиль для організації сьогоднішньої зустрічі політичних директорів нормандської четвірки в Берліні та обговорення формату можливої миротворчої операції на Донбасі.(...) Порядок денний: акти російської агресії в Чорному морі, миротворці на Донбасі та звільнення політичних ув'язнених і заручників", - написав глава МЗС на сторінці у Facebook.
Він констатував, що "з миром і миротворством у РФ, як бачимо, зовсім не склалося".
"Але навіть в цій надзвичайно складній ситуації будемо разом з нашими друзями намагатися говорити з Росією", - наголосив П.Клімкін.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ГУР в Азовському морі уразив російський ракетний корабель проєкту "Буян-М"
11:55, 28.08.2025
В Азовському морі фіксують масовий мор риби і крабів – ЦПД
10:22, 09.04.2025
Сили оборони півдня України: У Чорному морі перебуває один ракетоносій, в Азовському - два
13:14, 19.06.2024
ГУР: В Азовському морі горів російський катер берегової охорони, втрати противника – п’ятеро осіб
17:27, 29.02.2024
Ворог вивів два ракетоносії в Азовське море - ВМС ЗСУ
13:04, 04.10.2023
ОСТАННЄ
Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії
19:53, 06.12.2025
Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони
11:09, 06.12.2025
"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим
09:44, 05.12.2025
Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці
12:23, 04.12.2025
Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів