Політика

Березенко: "БПП" не має стосунку до розміщення антиреклами Тимошенко на бігбордах у Києві

Заступник голови парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" ("БПП") Сергій Березенко відкидає свою причетність і причетність будь-кого з "БПП" до розміщення антиреклами лідера Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко в Києві на бігбордах.

"Ні я, Березенко Сергій Іванович, ні члени нашої команди не мають жодного стосугку до антиреклами лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко, яка заполонила сьогодні весь Київ. Більше того, будь-яку згадку або використання вікових або фізіологічних особливостей людини для реклами вважаю принизливим, нікчемним і негідним вчинком. А тому всіх закликаю не використовувати такі ганебні методи", - йдеться в заяві, оприлюдненій С.Березенком на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

"У нашої команди досить офіційних аргументів, які дають змогу українцям зробити вибір на користь тих програм, тих європейських цінностей, які ми сповідуємо. Тому застерігаю всіх, хто готує такі брудні провокації, що вони не лише не додають бали, а й знижують рівень політичної етики й роблять Україну слабшою", - наголосив політик.

С.Березенко також зазначив, що має намір зустрітися з опонентами на дебатах "і порівняти програми розвитку України, а не брудні політичні технології".

Раніше "Батьківщина" обвинуватила С.Березенка в тому, що він причетний до розміщення бігбордів образливого змісту із зображенням Ю.Тимошенко, що з'явилися в Києві та області.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ