Порошенко з Волкером обговорили продовження санкційної політики проти Росії
Президент України Петро Порошенко провів зустріч зі спеціальним представником Сполучених Штатів Америки Куртом Волкером, на якій сторони обговорили продовження санкційної політики проти Росії.
"Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі. Під час зустрічі було наголошено на важливості продовження санкційної політики проти Росії до повної деокупації української території", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому прес-службою президента України.
Відзначається, що П.Порошенко подякував К.Волкеру за зміцнення обороноздатності української армії і відзначив важливість продовження тісного співробітництва у сфері безпеки і оборони.
Співрозмовники також обговорили питання енергетичної безпеки, зокрема в контексті Північного потоку - 2.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Наступна тристороння зустріч відбудеться у неділю, 1 лютого - Зеленський
19:18, 26.01.2026
Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки
16:06, 26.01.2026
Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні зусилля з відновлення безпеки в Європі
19:47, 25.01.2026
Американські чиновники допустили можливу зустріч Путіна та Зеленського після переговорів в Абу-Дабі -ЗМІ
00:32, 25.01.2026
Окупанти вдарили по фабриці Roshen вночі двічі в одне й те саме місце – Порошенко
15:15, 24.01.2026
ОСТАННЄ
Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"
20:09, 27.01.2026
Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом
10:38, 27.01.2026
Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ
13:28, 26.01.2026
Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними
19:50, 23.01.2026
Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ