Політика

Україна має працювати над посиленням санкцій за анексію Криму - представництво президента в АРК

До деокупації Криму необхідно йти через посилення санкцій проти окупанта з огляду на те, що немає рішення керівництва України щодо звільнення півострова військовим шляхом, зазначає перший заступник постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим Ізет Гданов.

"Ми маємо спільно з усіма державними установами опрацьовувати питання реалізації цього списку та його розширення для того, щоб обтяжувати для окупанта Крим. У нас немає наразі рішення щодо військового звільнення Криму. Поки що немає такого рішення. Але є рішення президента України як верховного головнокомандуючого щодо посилення тиску на агресора", - сказав він на прес-конференції в понеділок у Києві.

У свою чергу постійний представник президента України в Криму Борис Бабін зазначив, що представництво на підставі аналітичної роботи виявляє тенденції та подає главі держави пропозиції в деяких питаннях, зокрема щодо санкцій.

Він пояснив, що представництво президента в Криму подавало перелік структур для введення санкцій у сфері торговельного судноплавства, незаконного телерадіомовлення, у зв’язку з крадіжкою природних ресурсів, організацією так званого Ялтинського економічного форуму.

Крім того, було запропоновано перелік осіб для санкцій з огляду на незаконну археологічну діяльністю, використання українського майна установами освіти в Криму.

"Ми порушили низку питань специфічного характеру, які стосуються окремих форм колаборації, наприклад, діяльність присяжних, виборчих комісій, мирових суддів, органів громадського контролю, які створює нині окупаційна влада", - зазначив Б.Бабін.

За його словами, органи державної влади працюють над приєднанням України до низки важливих конвенцій, які сприятимуть деокупації Криму.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ