Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час робочої поїздки до Мінського району розповів, як його "поховали" ЗМІ. Сюжет про це показав телеканал ОНТ.
Даючи доручення місцевому чиновнику, президент сказав із гумором: "Наступного року мені доповіси. Ти ж доживаєш до наступного року? Але ти особливо не зарікайся, а то мене "поховали" добу тому, і тебе можуть "поховати".
Пізніше О.Лукашенко, спілкуючись із журналістами, на їхню ремарку про те, що чутки про хворобу президента виявилися роздутими, зі сміхом відповів: "Почекай, іще кажуть, що двійник працює".
Раніше деякі інтернет-ЗМІ поширили інформацію про те, що президент Білорусі нібито переніс інсульт і через це скасував свою поїздку до Гомеля минулої п'ятниці. Водночас у суботу О.Лукашенко провів зустріч із керівництвом китайської корпорації CITIC Group.
Прес-секретар президента Наталія Ейсмонт назвала чутки про хворобу О.Лукашенка маячнею.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Спікер МЗС України назвав Лукашенка "тарганом" за образу на адресу Зеленського
17:31, 15.03.2025
Глава МЗС Польщі: Лукашенко не останній диктатор Європи, Путін перевершив його в репресіях і військових злочинах
12:08, 26.01.2025
Зеленський заявляє, що говорив із Лукашенком телефоном після вторгнення Росії з території Білорусі і той перед ним вибачився
21:45, 05.01.2025
Зустріч Лукашенка з Пушиліним свідчить про підтримку загарбницької війни проти України – заява МЗС
17:04, 22.09.2024
Європарламент закликав до створення спецтрибуналу для Лукашенка за співучасть у військових злочинах РФ
23:36, 13.09.2023
ОСТАННЄ
Нав'язувати Україні відмову від євроатлантичного курсу ніхто не має права - Чернєв
20:44, 15.03.2025
Угорська нація очікує від ЄС об'єднання, але без України, – Орбан
14:38, 15.03.2025
Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя
21:49, 14.03.2025
ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський
20:42, 14.03.2025
Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський