США не мають наміру скасовувати пов'язані з Кримом санкції щодо Росії
Держсекретар США Майк Помпео в середу заявив, що Вашингтон має намір залишити в силі антиросійські санкції, доки Росія не поверне Україні анексований раніше Крим.
"Скасування санкцій, пов'язаних із приєднанням Росією Криму, не відбудеться доти, доки Росія не поверне Кримський півострів", - сказав М.Помпео, виступаючи на слуханнях у сенаті США.
"США не визнають і не визнаватимуть анексії Криму. Ми єдині з нашими союзниками та партнерами, а також міжнародним співтовариством з питання України та її територіальної недоторканності", - додав держсекретар США.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Адміністрація Трампа планує створення великих центрів для утримання іммігрантів у США - ЗМІ
04:38, 25.12.2025
Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання
23:44, 24.12.2025
Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів
22:57, 24.12.2025
РФ намагається виводити свої енергетичні компанії з-під дії санкцій - розмова Зеленського з керівником СЗР
16:08, 24.12.2025
Кабмін скоректував підтримку аграріїв, бізнесу, розмінування, водогосподарства, екології заради інвестфонду з США
10:54, 24.12.2025
ОСТАННЄ
"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції
14:25, 24.12.2025
Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе
13:52, 24.12.2025
Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський
10:31, 24.12.2025
Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський
10:06, 24.12.2025
Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше