Восени ВР необхідно буде ухвалити закони зі сфери нацбезпеки – Парубій
Верховна Рада України восени ухвалить закони, які посилять сферу національної безпеки і дадуть змогу зарубіжним партнерам збільшити військову допомогу Україні, вважає голова українського парламенту Андрій Парубій.
"Нам доведеться восени, і я вважаю це одним з прерогативних завдань ВР, щоб закони (які будуть розроблені під рамковий закон "Про національну безпеку" – ІФ) були ухвалені", – сказав А.Парубій на прес-конференції в п'ятницю в Києві.
За його словами, серед них такі закони, як закон про СБУ, закон про розвідку, про особливості управління в оборонному комплексі.
Спікер наголосив, що ухвалення цих законів позитивно позначиться на військовій допомозі, яку надають і готові надати Україні її міжнародні партнери. Військова допомога Україні збільшуватиметься, але для цього потрібні прозорі умови роботи.
"Нагадаю, буде окремий закон про створення комітету з розвідки, оскільки громадський та парламентський контроль є однією з ключових умов", – сказав А.Парубій.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт
12:40, 23.12.2025
В Раді формується робоча група з питання можливих виборів президента під час воєнного стану - Арахамія
12:45, 22.12.2025
Америка пропонує тристоронню зустріч з Україною та РФ на рівні радників з безпеки – Зеленський
18:17, 20.12.2025
Мінкультури внесло російського актора Агапова до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці
16:41, 19.12.2025
Засідання Ради у п'ятницю не заплановано – Стефанчук
13:36, 18.12.2025
ОСТАННЄ
Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська
19:37, 26.12.2025
Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни
18:24, 26.12.2025
Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська
17:39, 26.12.2025
"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції
17:25, 26.12.2025
Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах