ВРП рекомендує президенту призначити 70 суддів на посади в місцеві суди
Вища рада правосуддя (ВРП) внесла подання президенту України Петру Порошенку про призначення 70 суддів на посади в місцевих судах.
Як повідомляється на сайті ВРП, у вівторок, 10 липня, Рада розглянула матеріали щодо внесення подання президентові України про призначення 70 суддів, які надійшли до Вищої ради правосуддя від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 22 червня 2018 року.
"Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України зазначені судді були визнані такими, що відповідають займаній посаді, і рекомендуються для призначення на посади", – йдеться в повідомленні.
За результатами розгляду рекомендацій Комісії ВРП не встановила обставин, які могли б бути підставою для відмови у внесенні президенту України подання про призначення зазначених суддів.
"Враховуючи вищезазначене Вища рада правосуддя постановила внести подання президенту України про призначення суддів на посади в місцевих судах", – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що ці судді пройшли кваліфікаційну оцінку на відповідність займаній посаді.
З повним переліком рекомендованих до призначення суддів можна ознайомитися на сайті Вищої ради правосуддя.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
До кінця цього року оберемо голову ДСА, якому довірятимуть міжнародні партнери й українське суспільство, – заступниця голови ВРП
11:30, 15.09.2025
Заступниця голови ВРП: У нас амбітні плани до кінця цього року знайти достойну людину на посаду голови ДСА
11:21, 15.09.2025
Оптимізація мережі місцевих судів почнеться з кількох модельних судів – заступниця керівника ОП
20:44, 08.09.2025
Суди переважно стають на бік громадян, які не можуть податись на єВідновлення через втрату документів – нардеп Шуляк
20:15, 03.09.2025
Юристи зазначають затримки строків розгляду справ у судах, ключовою проблемою вважають нестачу суддів
17:23, 07.07.2025
ОСТАННЄ
"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим
09:44, 05.12.2025
Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці
12:23, 04.12.2025
Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів
18:51, 03.12.2025
Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"
18:42, 03.12.2025
Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга