Політика

Порошенко закликав ВР якнайшвидше підтримати законопроект про Антикорупційний суд

Президент України Петро Порошенко закликає народних депутатів підтримати поданий ним законопроект про Антикорупційний суд у другому читанні, що дасть можливість завершити створення ефективної антикорупційної інфраструктури в Україні.

"Висловлюю дуже тверде сподівання, прохання, звернення до народних депутатів із тим, щоб найближчим часом проголосували і підтримали президентський законопроект про створення Антикорупційного суду. І висловлюю сподівання, щоб, коли це станеться, ми до кінця поточного року в основному завершили процедури щодо створення суду", - заявив П.Порошенко під час зустрічі з представниками ЗМІ за підсумками переговорів із наслідним принцом Князівства Ліхтенштейн Алоїзом у середу в Києві.

Глава держави зазначив, що початок роботи Антикорупційного суду ще в 2018 році завершить створення ефективної антикорупційної інфраструктури, що включає Національне антикорупційне бюро, Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, Національне агентство з питань запобігання корупції, введення електронних декларацій.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ