Партії "Громадянська позиція" і "Народний контроль" створюють політичну платформу "Народна довіра"
Партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка та "Народний контроль" створюють спільну політичну платформу "Народна довіра", заявляє народний депутат (позафракційний), лідер партії "Народний контроль" Дмитро Добродомов.
"Демократична опозиція створює спільну політичну платформу. Щойно на зустрічі з львів'янами разом із Анатолієм Гриценком оголосили про об'єднання зусиль", - написав Д.Добродомов на своїй сторінці у Facebook у понеділок.
Він наголосив, що об'єднання опозиційних політичних сил не означає, що одна партія вливається в іншу.
За словами нардепа, платформа матиме назву "Народна довіра", її учасники планують їздити Україною для залучення в свою команду нових людей.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
СБУ уразила вже третю нафтовидобувну платформу РФ у Каспійському морі - джерело
15:14, 19.12.2025
Зеленський: майже 70 делегацій парламентів і міжнародних організацій взяли участь у саміті Кримської платформи
22:58, 24.11.2025
МЗС запрошує юристів гуманітарних ГО долучитися до напрацювання Платформи з прогресивного розвитку МГП – радниця МЗС
17:04, 14.11.2025
В Україні запустили платформу для пошуку вакансій з житлом для ВПО "Прихисток.Робота"
19:40, 22.10.2025
Міносвіти запустило цифрову платформу "Освіта для життя"
09:59, 16.10.2025
ОСТАННЄ
Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики
18:26, 09.01.2026
Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"
17:14, 08.01.2026
Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час
13:40, 08.01.2026
Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський
11:57, 08.01.2026
Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни