Україна припинить свою участь у координаційних органах СНД - Порошенко
Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна припинить свою участь у координаційних органах Співдружності Незалежних Держав (СНД), і попросив Міністерство закордонних справ підготувати відповідні пропозиції щодо відкликання українських представників.
"Ми не можемо вийти звідти, куди Україна нікуди не входила. Але ми припиняємо участь у координаційних органах СНД", - сказав він під час засідання РНБО України в середу в Києві.
П.Порошенко зазначив, що МЗС України проаналізував і поінформував уряд про доцільність подальшого перебування у складі тих чи інших угод.
"Ми ретельно відпрацьовуватимемо ці позиції, але Україна більше не братиме участі у жодних координаційних органах СНД. Прошу, Павло Анатолійовичу (глава МЗС України Клімкін - ІФ), найближчим часом, протягом тижня, внести мені пропозиції про відкликання всіх наших представників із Мінська, з координаційних органів СНД. Нам там в умовах, коли дії координуються країною-агресором, нічого робити", - наголосив президент України.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"
11:19, 07.01.2026
Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу
11:24, 05.01.2026
Порошенко передав "Блискавки" та інше обладнання бригадам ЗСУ
11:14, 31.12.2025
Діяльність АРМА віднесена до координації премʼєр-міністра - Свириденко
19:56, 29.12.2025
Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси
14:18, 27.12.2025
ОСТАННЄ
Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук
17:56, 07.01.2026
Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування
10:19, 07.01.2026
Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств
18:55, 06.01.2026
Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки
17:37, 06.01.2026
Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв