Тука прогнозує ухвалення закону про протимінну діяльність до кінця осені
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука прогнозує, що закон "Про протимінну діяльність" Верховна Рада ухвалить до кінця осені поточного року.
"Я сподіваюся, що, згідно з регламентом Верховної Ради, до кінця осені цей законопроект може перейти в стан закону", - сказав Г.Тука під час круглого столу "Актуальні питання забезпечення мінної безпеки та гуманітарного розмінування на території України" в четвер у Києві.
Заступник міністра зазначив, що прийняттю законопроекту передуватиме його громадське обговорення.
Як повідомлялося, в Програмі розвитку ООН (ПРООН) в Україні заявили, що міжнародні організації сподіваються на якнайшвидше прийняття Україною закону "Про протимінну діяльність".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський підписав закон щодо підвищення податку на прибуток банків до 50%
19:00, 24.12.2025
Рада ухвалила закон про наставництво для дітей від 10 років
13:22, 19.12.2025
Рада запровадила нові інструменти підтримки кінематографії: фінансування девелопменту, нацрібейт і відшкодування відсотків за кредитами
16:32, 18.12.2025
Рада ухвалила закон про академічну доброчесність
13:20, 18.12.2025
Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"
13:51, 15.12.2025
ОСТАННЄ
"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції
14:25, 24.12.2025
Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе
13:52, 24.12.2025
Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський
10:31, 24.12.2025
Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський
10:06, 24.12.2025
Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше