Україна очікує чіткої перспективи від ЄС і НАТО – Яценюк
Європейський Союз і НАТО мають дати чітку відповідь про перспективу членства України в цих організаціях, переконаний засновник фонду "Відкрий Україну", екс-прем'єр України, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк.
"Ми просимо у наших європейських партнерів дуже чіткої перспективи для України. Як і НАТО. Це єдина найпотужніша система світової безпеки", – сказав А.Яценюк, виступаючи на XI Київському форумі безпеки в четвер.
Політик зазначив, що ЄС поділяє прагнення України щодо членства в ЄС, НАТО говорить про те, що двері для України відчинені.
"Слух у мене кращий, ніж зір. Тому я хочу зрозуміти: це "так" чи "ні"? Думаю, що відповідь для наших європейських партнерів має бути ода – ми хочемо мати сильну об'єднану Європу, де Україна є членом. Відповідь наших союзників по НАТО має бути такою: "Так, Україна буде членом НАТО", – заявив А.Яценюк.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна отримала фінансову безпекову гарантію на найближчі роки – Зеленський
07:51, 19.12.2025
Європейські лідери змогли досягти прийнятного результату - Кислиця
06:15, 19.12.2025
Чехія, Угорщина та Словаччина не будуть задіяні у виконанні рішення саміту ЄС щодо надання Україні EUR 90 млрд кредиту за рахунок бюджету ЄС
05:38, 19.12.2025
Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами
05:22, 19.12.2025
ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС
05:20, 19.12.2025
ОСТАННЄ
Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія
22:00, 18.12.2025
Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру
20:33, 18.12.2025
Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія
20:08, 18.12.2025
Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва
10:45, 18.12.2025
Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей