Порошенко: Ми готові прийняти кораблі з Криму лише разом із Кримом
Президент України Петро Порошенко наголошує, що свої кораблі з Криму Україна забере разом із Кримом.
"Ми точно готові прийняти кораблі з Криму, і йдеться не про те, є чи немає там ремонту, комплектації або чого-небудь іншого. Ми готові прийняти кораблі з Криму тільки разом із Кримом. Упевнений у тому, що це є одностайною позицією і української влади, і українського народу, і українського суспільства", - сказав П.Порошенко на прес-конференції в середу в Києві, відповідаючи на запитання, чи готова Україна прийняти кораблі з Криму, що недавно запропонував президент РФ.
За словами глави держави, для прискорення цього процесу Україна має задіяти всі інструменти, які має у своєму розпорядженні, - і дипломатичні зусилля, і санкційні, і в міжнародних судах.
"Ми робитимемо все можливе, щоб повернути Крим", - підсумував П.Порошенко.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України
10:30, 28.01.2026
Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки
16:06, 26.01.2026
Окупанти вдарили по фабриці Roshen вночі двічі в одне й те саме місце – Порошенко
15:15, 24.01.2026
Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад
20:59, 22.01.2026
ЄСПЛ визнав РФ винною у порушенні права на мирні зібрання в Криму – Представництво президента в АРК
13:41, 22.01.2026
ОСТАННЄ
Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"
20:09, 27.01.2026
Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом
10:38, 27.01.2026
Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ
13:28, 26.01.2026
Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними
19:50, 23.01.2026
Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ