Аллеров призначив службове розслідування щодо використання радянської символіки бійцями НГУ в Кривому Розі
Командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров призначив службове розслідування за фактом використання радянської символіки 22 лютого в Кривому Розі (Дніпропетровська обл.) у заходах з нагоди 73-ї річниці визволення міста від німецьких загарбників за участю військовослужбовців Нацгвардії.
"За цим фактом командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров призначив службове розслідування", - повідомили в Департаменті комунікації МВС України у п'ятницю.
У соцмережах викликали широкий резонанс фотографії з заходів з нагоди 73-ї річниці визволення Кривого Рогу від німецьких загарбників, під час яких військовослужбовці однієї з дислокованих у місті частин Національної гвардії України несли червоні прапори з радянською символікою.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Аллерову і Микитасю повідомлено про підозру у вчиненні нових злочинів у справі про заволодіння майном Нацгвардії
11:56, 05.05.2020
САП оскаржила розміри застав підозрюваним у справі Аллерова
10:09, 23.05.2019
Суд обрав запобіжні заходи фігурантам справи Аллерова - гендиректору будівельної компанії та оцінювачу
17:14, 18.05.2019
НАБУ повідомило про підозру в заволодінні майном екс-командувачу НГУ Аллерову, директору компанії-забудовника та оцінювачу, все троє в ІТТ
12:46, 15.05.2019
Екс-командувача Нацгвардії України Аллерова затримано за підозрою в заволодінні 81 млн грн - НАБУ
16:27, 14.05.2019
ОСТАННЄ
Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі
12:18, 20.01.2026
"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції
17:54, 19.01.2026
Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом
14:36, 19.01.2026
Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі
21:02, 18.01.2026
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні