Тільки виконання Росією мінських домовленостей призведе до миру на Донбасі
Президент України Петро Порошенко наполягає на тому, що виконання російською стороною мінських домовленостей є ключем до досягнення миру на Донбасі.
"Не так вже й багато і треба: тільки справжня імплементація Росією мінських домовленостей - наш комплексний мирний план!", - заявив П.Порошенко в ході виступу на панельній дискусії "Оборонне співробітництво в ЄС і НАТО: більш європейське, більш тісне, більш дієздатне? " в рамках 54-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки в п'ятницю ввечері.
"Не дивлячись на всі виклики, Донбас може стати успішним прикладом мирного врегулювання жорстокого конфлікту", - зазначив глава української держави.
Президент також підкреслив, що ціна окупації Донбасу і Криму повинна зростати для країни окупанта до тих пір, поки не стане непідйомною для нього. "Єдине послання Москві сьогодні має бути в тому, що ціна агресії буде рости до тих пір, поки російські війська не залишать Донбас і Крим", - сказав П.Порошенко.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Три роки тому ми могли втратити державу, але ми обрали спротив та гідність - Порошенко
13:44, 24.02.2025
Заява АПУ щодо застосування санкцій до громадян України
16:01, 21.02.2025
Дискусія з Трампом потребує дипломатичної майстерності, не варто рефлексувати на кожну його заяву - Порошенко
19:04, 20.02.2025
Порошенко повіз дрони і техніку на Сумщину на на 44 млн гривень
14:26, 19.02.2025
Міжнародний демократичний союз закликає владу припинити політичні переслідування Петра Порошенка
09:58, 18.02.2025
ОСТАННЄ
ЄС запропонував Україні свою угоду щодо критичних мінералів
09:40, 25.02.2025
На майбутніх переговорах з РФ планується обговорити умови Москви для завершення війни в Україні – Рубіо
09:38, 25.02.2025
Президент Фінляндії закликав Європу сформувати спільний план для переговорів з РФ
18:53, 24.02.2025
РФ вважає себе імперією, а не федерацією, а для імперії їм необхідна Україна - Буданов
18:00, 24.02.2025
Лондон запровадив санкції проти компаній із Центральної Азії, Туреччини, Індії та КНР за постачання продукції подвійного призначення - заява