Трамп запропонував перенести з Мінська переговори щодо врегулювання конфлікту на Донбасі - Назарбаєв
Президент США Дональд Трамп пропонує перенести з Мінська до іншого місця переговори з врегулювання конфлікту в Україні, досягнуто домовленості працювати в цьому напрямі, повідомив президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв у Нью-Йорку.
"Ми говорили про те, що "Мінськ-1" застопорився, у безвиході, потрібен "Мінськ-2". Він (Дональд Трамп - ІФ) говорить: "Давай в іншому місці (проведемо - ІФ)". Я говорю: "Давайте", - сказав Н.Назарбаєв на прес-конференції в Нью-Йорку за підсумками засідання Ради безпеки ООН у четвер.
"Узагалі це спочатку мало бути в Казахстані. Я поїздки робив, щоб зібрати всіх, щоб зустрілися там. Так домовилися, що в цьому напрямі працюватимемо", - додав Н.Назарбаєв.
"Мінські домовленості зайшли у безвихідь, я вважаю. Зараз миротворців потрібно вводити на Донбас і Луганськ, щоб вони визначили кордон. Потрібно зближувати їхні позиції якось, підходити до взаєморозуміння. Цього взаєморозуміння на сьогодні немає", - сказав Н.Назарбаєв.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
На майбутніх переговорах з РФ планується обговорити умови Москви для завершення війни в Україні – Рубіо
09:38, 25.02.2025
Зустрічі Трампа з Зеленським та Путіним відбудуться "дуже скоро" – Білий дім
08:34, 25.02.2025
Макрон обговорив з Трампом питання розміщення іноземного контингенту, відзначив важливість американської підтримки
23:03, 24.02.2025
Трамп: головне - зупинити війну, будь то припинення вогню або прямий перехід до угоди
22:45, 24.02.2025
Трамп: ми з Макроном погоджуємось, що Європа повинна взяти на себе центральну роль у забезпеченні довгострокової безпеки України
22:21, 24.02.2025
ОСТАННЄ
Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана
19:34, 25.02.2025
УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук
19:00, 25.02.2025
Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ
17:41, 25.02.2025
Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини
13:53, 25.02.2025
Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів