Учасники Договору про знищення ракет середньої і меншої дальності працюватимуть над його дотриманням і зміцненням
США спільно з іншими учасниками Договору про знищення ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) працюватимуть над тим, щоб його дотримувалися, йдеться в поширеній заяві американського Держдепартаменту.
У ньому наголошується, що на консультаціях в Женеві делегації Білорусії, Казахстану, Росії, США та України також висловилися за зміцнення договору.
Сторони дійшли єдиної думки, що "ДРСМД продовжує відігравати важливу роль в існуючій системі міжнародної безпеки, ядерного роззброєння і нерозповсюдження". Вони заявили, що "будуть працювати над його збереженням і зміцненням", зазначив Держдепартамент.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Перший дзвінок Зеленського та Путіна за понад п’ять років може відбутися після переговорів у Мар-а-Лаго - ЗМІ
08:53, 29.12.2025
Макрон анонсував зустріч Коаліції охочих в Парижі у січні та повідомив про окрему розмову із Зеленським після його зустрічі з Трампом
02:20, 29.12.2025
Європейські лідери привітали прогрес у мирних переговорах щодо України після розмови Зеленського і Трампа
01:41, 29.12.2025
РФ не погодилася на зупинення вогню для проведення в Україні референдуму – Трамп
00:48, 29.12.2025
Трамп: Я бачу тристоронню зустріч із Зеленським і Путіним у потрібний час
00:47, 29.12.2025
ОСТАННЄ
Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська
19:37, 26.12.2025
Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни
18:24, 26.12.2025
Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська
17:39, 26.12.2025
"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції
17:25, 26.12.2025
Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах