Україна для отримання перспектив членства в ЄС і НАТО має виконати своє домашнє завдання - Гопко
Україна в контексті перспектив членства в Європейському Союзі і НАТО повинна виконати своє домашнє завдання, вважає народний депутат, голова комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко.
"Хотіла б сказати про референдуми про членство в НАТО і ЄС. Якщо ми хочемо, щоб наші шанси стати їхніми членами виросли, ми повинні виконати наше домашнє завдання, про що говорив Столтенберг (генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберг - ІФ), коли був тут улітку в парламенті: це боротьба з корупцією, це парламентський цивільний контроль сектору безпеки і оборони ", - заявила Г.Гопко на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп парламенту в понеділок.
Вона нагадала, що Україна тільки на 20% виконала Угоду про асоціацію з ЄС, замість 60%.
За її словами, навіть 100% підтримки громадян вступу України в ЄС і НАТО не гарантує, що "ми будемо членами цих міжнародних організацій".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна багато чого очікує від головування Кіпру в Раді ЄС – Зеленський
19:39, 07.01.2026
Фон дер Ляєн: Зустріч лідерів Коаліції охочих стала потужною демонстрацією єдності для України
20:25, 06.01.2026
Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН
15:08, 06.01.2026
Прем’єр-міністр Данії: атака США на Гренландію означатиме кінець НАТО
01:47, 06.01.2026
Каллас: ЄС підтримує мирний перехід до демократії у Венесуелі
23:13, 04.01.2026
ОСТАННЄ
Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук
17:56, 07.01.2026
Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"
11:19, 07.01.2026
Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування
10:19, 07.01.2026
Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств
18:55, 06.01.2026
Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки